DOPORUČENÉ UŽITÍ A KONTAKT


Doporučené užití:
Nejvhodnější užívání pasty, aby prospěla tělu co nejvíce, je ve formě nápoje. Nápoj si dokážete jednoduše připravit sami v podstatě kdekoliv. Potřebujete pouze shaker či mixér a pár minut vašeho času.
Užíváním pasty ve formě nápoje dodáme tělu tolik potřebné živiny a voda v něm obsažená zajistí doručení těchto živin do všech buněk lidského těla.
Aby vám nápoj chutnal a zároveň jste z pasty dodali tělu dostatek živin, doporučuji jej připravit způsobem, kdy na 1L vody použijete 60g pasty (přibližně 2 vrchovaté polévkové lžíce pasty). Každý člověk má však jinou chuť, proto berte poměr 60g pasty na 1L vody pouze jako návrh a chuť a hutnostdrinku, ať si každý určí dle libosti.
Snadná a rychlá příprava je v shakeru, který zajistí dostatečné rozmělnění pasty ve vodě na rozdíl od např. zamíchání pasty ve sklenici s vodou lžičkou.
Na shaker o objemu 0,5L navrhujeme užít jednu vrchovatou lžíci pasty a obsah řádně vytřepat.
Vytvoříte tak rostlinný nápoj/mléko tzv. CannaDrink. Ještě lepší než ze shakeru, je vymixovat pastu s vodou v mixeru na smoothies. Aby si hotový drink uchoval lahodnou chuť a zdraví prospěšné účinky, je vhodné jej, stejně jako pastu, uchovávat v lednici s teplotou do 6°. Nápoj je nejchutnější a poskytne nejlepší osvěžení vychlazený.
Pastu lze také použít jako zdravou pomazánku na pečivo nebo též přidat do jogurtu nebo smoothies. Pasta se dá konzumovat mnoha způsoby, užití pasty je prostě na fantazii každého spotřebitele. Jelikož je naše pasta ryze přírodní produkt bez jakýchkoliv konzervantů a stabilizátorů, je vhodné se chovat tak, abychom pastu nekontaminovali. Tím myslíme např. nejíst pastu přímo ze sklenice lžičkou, protože tak bychom kontaminovali obsah balení lidskými slinami a přispěli tak k jejímu
rychlému zkažení v řádu několika dní.
Při dodržení této zásady vydrží pasta uchována v lednici 14 dní od data její výroby či rozmražení, pokud byla mezitím v zamraženém stavu.
Balení je 300g, tj. na cca 5L drinku.
Pro nejlepší účinek pasty je potřeba dodat tělu dostatečné množství vody. Je proto vhodné dodržovat pitný režim, tedy vypít alespoň 2L čisté vody.  


     IČO.: 091 57 611

Adresa:

provozovna a sběrné/výdejní místo:                 Růžová 358/14

                                                                                          35002 Cheb
                                                                         Česká republika


Zavolejte nám:         (+420) 739 425 660

                          (+420) 734 545 549


Pracovní dny:                                                                         ( 10:00-18:00 )

Napište nám:                                                                        info@lexaco.cz