DOPORUČUJEME - INVESTOVAT DO KOMODIT - DRAHÉ KOVY - NYNÍ JE VHODNÁ DOBA

Investice do komodit jsou staré jako lidstvo samo, byť postupně se forma investování mění. Komoditní burzy existovaly v nějaké podobě už před naším letopočtem.
 Doporučením od nás je, že investicím do komodit se může bezpečně věnovat každý - 
komodity mají totiž na rozdíl od akcií a dluhopisů vnitřní hodnotu – těžko si lze představit, že jejich cena půjde na nulu. Nesmí se ale zapomínat na správné načasování. Každá investice má svůj vhodný čas. Akcie, dluhopisy a nemovitosti mají svůj čas v době klidu, drahé kovy před příchodem krize. Investice do komodit jsou stejně jako jiné investování běžně dostupné každému plnoletému zájemci pro zlato a stříbro ale platí, že lze i spořit ve prospěch nezletilých dětí. Něco jako dříve stavební spoření, ale s podstatně bezpečnější a hlavně s větším výnosem. Investice do komodit - drahé kovy neztrácejí na hodnotě. Kdo chce tedy investovat do komodit, rozhodně by neměl na drahé kovy zapomenout. Lidé se oprávněně bojí, že jejich peníze ztratí hodnotu a ukládají je do zlata, stříbra a platiny. 

Žádný stres a obavy

Výhodou komoditního účtu je, že peníze může investor poslat libovolně, jak potřebuje. Když platbu nemůže poslat, nic se neděje. Žádná sankce mu nehrozí.  


Váš bezpečný účet

Na komoditní účet lze vkládat malé částky od 100 Kč měsíčně i velké statisícové jednorázové platby. Ty se ihned proměňují na fyzické zlato a stříbro či jiné drahé kovy Po naspoření požadovaného slitku si spořitel slitek vyzvedne, má ho u sebe a pokračuje dál ve spoření na další slitek.


Chraňte si své vydělané peníze!

Nezávazně vám poradíme a rádi odborně pomůžeme jak ochránit své úspory. Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám  ozveme. 

Investice do drahých kovů

Naopak v době válečných konfliktů bývá pravidlem, že cena drahých kovů roste. Proto v únoru letošního roku v souvislosti s konfliktem na Ukrajině začala cena drahých kovů prudce stoupat. 


Má ochrana proti inflaci?

Moudří a prozíraví investoři vědí o tom, že zásoby drahých kovů nejsou nekonečné. Začínají tedy nakupovat zlato a také stříbro jako ochranu před ekonomickými problémy a krachem měny. Investiční zlato i stříbro  má velký potenciál a kdo zainvestuje do stříbra, nemusí se bát, že o své peníze přijde. 

Investice do drahých kovů se vyplácí zejména v době klidu

 Investiční drahé kovy jsou bezpečnější investicí než akcie. Jde o konzervativní způsob uložení peněz, ovšem v průběhu let s mírně stoupajícím stálým zhodnocením. Cena zlata i stříbra je na počátku rostoucího cyklu a je lze vhodně nakombinovat s investicí, či spořením do Bitcoinu , což vede k podstatně vyššímu zhodnocení investice. Bitcoin se totiž během posledního roku proměnil v relativně bezpečnou investici. Všechny tyto investice lze prodiskutovat osobně nebo přes obrazovku počítače či telefonu (Whatsapp, Messeger, Telegram, Skype…) ze všech koutů Čech s naším investičním poradcem, který je v případě investice neustále k dispozici.