Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

 Webové stránky pro Vás, firmu nebo organizaci?  Webové stránky, které Vás  budou profesionálně reprezentovat na internetu. Internetové stránky budou mít přesně ty funkce, které od nich očekáváte.  Váš web může obsahovat objednávkový systém, ankety, formuláře, galerii obrázků a další doplňky, které požadujete. 

Za jak dlouho bude tvorba www hotova

Webové stránky vytvoříme po konzultaci, dodání veškerých vyžádaných podkladů a doba realizace je 10 až 30 pracovních dnů. O přesné době realizace Vás průběžně informujeme, pokud jsou stránky náročnější a máte více požadavků, může být doba realizace delší.

Co získáte - tvorba webových stránek

Vzhled a funkčnost - vzhled webových stránek, které korespondují s designem a obsahem Vaší činnosti.

Jednoduchá správa obsahu - po zadání správcovských přihlašovacích údajů můžete jednoduše editovat texty sami.

Doplňkové funkce v ceně - Ankety, Kontaktní formuláře, Objednávky, Rezervace, Galerie a další funkce podle Vašich potřeb

Technickou podporu - O klienty se staráme a reagujeme na jejich veškeré požadavky.


Správa Webových stránek

Nemáte čas na jejich pravidelnou údržbu? Postrádáte vlastního administrátora Vašich webových stránek?   Nabízíme Vám jednoduché řešení, o provoz stránek a jejich údržbu se  kompletně postaráme.

Jaké jsou výhody správy webových stránek

Požadované změny nebo doplnění stačí zadat emailem nebo telefonicky. O nic se nemusíte starat.

Jaké jsou možnosti správy webových stránek

Po vytvoření a seznámení se s obsahem a strukturou Vašich webových stránek je individuálně domluvena  - stanovena časová osa náročnosti správy Vašich webových stránek. Každý požadavek vyřizujeme individuálně a můžeme Vašim webových stránkám věnovat tolik času kolik bude potřeba.

Jak objednat tvorbu webových stránek

Pokud máte zájem o objednání webových stránek, vyplňte prosím jednoduchý objednávkový formulář, po vyplnění formuláře a dodání podkladů začínáme Vaši objednávku s Vámi realizovat.