ŽIVOT S DIABETEM 2    

 Omlouváme se, ale dle nařízení vlády ČR - Covid-19 je veškerá činnost pozastavena do odvolání.                                                                                                                                         Díky za pochopení. 

Zdánlivě se zdá, že toto téma nepatří k cílům a činnostem REART, ale vše se vším souvisí. Oslovuji Vás s nabídkou být Vám nápomocen dle vlastní zkušenosti, jak s touto tichou nenápadnou a zákeřnou nemocí pracovat a žít svůj plnohodnotný život co nejdéle. Zařadit tyto zkušenosti jsem se rozhodl i z důvodů apelací přátel a dalších lidí. Ohroženi jsme všichni, protože cukrovka může překvapit bez varování každého z nás, v jakýkoliv čas. Mne překvapila ve 38 letech.Všichni zdravotníci jsou si bezesporu vědomi zvýšené morbidity, mortality a invalidity tohoto onemocnění. Základem práce s diabetikem jsou nejen diabetologické znalosti a znalosti vnitřního lékařství, ale i citlivý psychologický přístup. Ten by měl diabetika naučit, jak s nemocí žít. Diabetický pacient by měl vědět, že s touto nemocí se již nerozloučí. Měl by ovládat on ji, ne ona jeho. Diabetologové si mne vzali do odborné a skvělé péče. 20 let jsem se snažil dodržovat veškeré doporučení, která jsou při pracovním a rodinném tempu života, velmi náročná a ne vždy se daří vše dodržet. Před  4 lety nastal zásadní zvrat, kdy mne a mou paní Evu shodou náhod potkalo přátelství s MUDr. Mikolou Shmilem lékařem v oboru neuro - osteopatie a zároveň velkým propagátorem  holistického přístupu k člověku.Téměř 20 let zkušeností v oblasti vodíkového lékařství a alkalizace.Tento lékař nám pomohl, mnoho nás naučil a dalším lidem otevřel zcela nové možnosti jak netrpět a žít s diabetem 2, s hodnotou dlouhodobého měření 5,4 mmol/l, a to i v širších souvislostech ruku v ruce s klasickou medicínou. Tyto cenné osobní poznatky předáme seminární formou. První písemné doklady o diabetes mellitus jsou staré již 3500 let.

Semináře se připravují na podzim 2020 za účasti přihlášených minimálně 5 osob.

Místo konání : Mezinárodní Environmentální Vzdělávací, Poradenské a Informační Středisko ochrany vod Vodňany (MEVPIS Vodňany) Adresa: Na Valše 207, 389 01 Vodňany

Parkování v místě zdarma + možnost ubytování.


Délka semináře 2 hodiny

Cena semináře zahrnuje úvodní a navazující 1 konzultace celkem 2500,-

Za seminář, můžete zaplatit v hotovosti na místě, případně převodem na níže uvedený účet:

č.ú.: 2800621760/2010  Fio banka, a.s.

 VS: datum konání akce
do poznámky pro příjemce, uveďte, prosím, své jméno

Vaše místo na semináři je rezervováno úhradou ve výši 100% ceny semináře na shora uvedený účet. 

Finanční prostředky budou uplatněny pro podporu umění.

                   KONTAKTY - PŘIHLÁŠKA NA SEMINÁŘ

             Mgr. Radomil Čech         Telefon: + 420 777 731 332,  E-mail: cech@reart.cz,    Web.: www.reart.cz